Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Sala bankietowa, regionalne potrawy

Wiata grilowa, miejsce na ognisko

Bezpłatny, szybki Internet

Brenna / Górki Wielkie

Gmina Brenna to malownicze miejsce, które o każdej porze roku gwarantuje turystom wiele niezapomnianych atrakcji i mnóstwo niespodzianek. Jest to region idealny dla osób, które tęsknią za odpoczynkiem, w każdej jego postaci. Wiosną można podziwiać różnorodność górskiej przyrody, lato obfituje w wiele imprez kulturalnych i sportowych, magiczna złota jesień jest czasem wypraw na grzyby. Natomiast zima, czyli czas kiedy breńskie stoki pokrywa biały puch, daje możliwość szusowania na nartach i snowboardzie. Warto odwiedzić Brenną, Górki Wielkie i Małe, czyli miejscowości wchodzące w skład Gminy Brenna.

 

Lp.  NAZWA ODLEGŁOŚĆ OPIS WIĘCEJ...
1. Chlebowa Chata 19km   Miejsce w którym zatrzymał się czas. Tutaj poznacie technikę pieczenia chleba sprzed 100 lat. Strona WWW
2. Pracownia Galeria - Pod Maską 19km  Warsztaty artystyczne dla każdego.  Facebook 
3. Muzeum Zofii Kossak – Szatkowskiej 17km  Muzeum Zofii Kossak-Szatkowskiej (1889-1968) zostało założone w 1970 roku przez męża pisarki – Zygmunta Szatkowskiego.   Strona WWW
4. Przystanie wodne 25km  Przystanie wodne położone w dolinach Leśnicy i Hołcyny są idealnym miejscem na odpoczynek i relaks na łonie natury.   
5. Park Turystyki 22km   Położony w samym centrum Brennej Park Turystyki zachwyca zielenią, miejscem na spacery oraz „kącikiem” dla najmłodszych.  
6. Park Linowy Orla Perć 23km  Zabawa dla całej rodziny gwarantowana!  Strona WWW 
© 2019 Apartamentywisla.eu. CMS Pro3W, wykonanie: Pro3W