look at this website relojes de imitacion have a peek at this site repliki zegarków advice richard mille replica important link patek philippe replica.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Sala bankietowa, regionalne potrawy

Wiata grilowa, miejsce na ognisko

Bezpłatny, szybki Internet

Brenna / Górki Wielkie

Gmina Brenna to malownicze miejsce, które o każdej porze roku gwarantuje turystom wiele niezapomnianych atrakcji i mnóstwo niespodzianek. Jest to region idealny dla osób, które tęsknią za odpoczynkiem, w każdej jego postaci. Wiosną można podziwiać różnorodność górskiej przyrody, lato obfituje w wiele imprez kulturalnych i sportowych, magiczna złota jesień jest czasem wypraw na grzyby. Natomiast zima, czyli czas kiedy breńskie stoki pokrywa biały puch, daje możliwość szusowania na nartach i snowboardzie. Warto odwiedzić Brenną, Górki Wielkie i Małe, czyli miejscowości wchodzące w skład Gminy Brenna.

 

Lp.  NAZWA ODLEGŁOŚĆ OPIS WIĘCEJ...
1. Chlebowa Chata 19km   Miejsce w którym zatrzymał się czas. Tutaj poznacie technikę pieczenia chleba sprzed 100 lat. Strona WWW
2. Pracownia Galeria - Pod Maską 19km  Warsztaty artystyczne dla każdego.  Facebook 
3. Muzeum Zofii Kossak – Szatkowskiej 17km  Muzeum Zofii Kossak-Szatkowskiej (1889-1968) zostało założone w 1970 roku przez męża pisarki – Zygmunta Szatkowskiego.   Strona WWW
4. Przystanie wodne 25km  Przystanie wodne położone w dolinach Leśnicy i Hołcyny są idealnym miejscem na odpoczynek i relaks na łonie natury.   
5. Park Turystyki 22km   Położony w samym centrum Brennej Park Turystyki zachwyca zielenią, miejscem na spacery oraz „kącikiem” dla najmłodszych.  
6. Park Linowy Orla Perć 23km  Zabawa dla całej rodziny gwarantowana!  Strona WWW 
© 2019 Apartamentywisla.eu. CMS Pro3W, wykonanie: Pro3W