look at this website relojes de imitacion have a peek at this site repliki zegarków advice richard mille replica important link patek philippe replica.

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Sala bankietowa, regionalne potrawy

Wiata grilowa, miejsce na ognisko

Bezpłatny, szybki Internet

Nasza historia

Nasza Historia

Apartamenty nad Wisłą**** Medical SPA powstawały w latach 2014 - 2020. 

Na początku posiadaliśmy wyłącznie parter i pierwsze piętro. Do dyspozycji gości było wtedy 13 pokoi/apartamentów.

Z biegiem lat dobudowaliśmy drugie piętro, a wraz z nim pojawiło się kolejne 30 miejsc noclegowych.

W 2017 roku powstała nowoczesna sala bankietowa z pełnym zapleczem kuchennym, dzięki czemu zyskaliśmy możliwość organizacji imprez oraz szkoleń dla max. 100 osób.

W kwietniu 2018 zostanie oddane do użytku zostały kolejne 8 nowych pokoi/apartamentów, a liczba miejsc noclegowych wzrosła do 90.

Rok 2019 przyniósł kolejne zmiany architektoniczne, a tym samym nowe możliwości rozwoju oferowanych przez nas usług. W 2020 roku do użytku oddane zostały kolejne dwa piętra, na których powstały:

  • strefa SPA z jacuzzi, sauną fińską i sauna infrared,
  • gabinet dietetyka,
  • gabinet masażu,
  • gabinet kosmetyczny,
  • sala treningowa,
  • sala konferencyjno - bankietowo - taneczna,
  • 3 klimatyzowane apartamenty VIP.

Dzięki utworzeniu komfrotowego Medical SPA przepełnionego brzmieniem relaksacyjnej muzyki, jesteśmy w stanie naszym Gościom zaproponować inny, wyższy poziom odprężenia i odpoczynku, nastawiony na odnowę ciała i ducha.

Kolejnym pozytywnym aspektem modernizacji obiektu, było zamontowanie windy, umożliwiającej sprawniejsze poruszanie się po piętrach zarówno osobom starszym, z problemami ruchowymi, jak i osobom, poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Dzięki temu rozwiązaniu, dostęp do 22 pokoi i apartamentów oraz pomieszczeń wspólnych, nie jest barierą dla osób niepełnosprawnych.  

Skusisz się? Zapraszamy!

© 2019 Apartamentywisla.eu. CMS Pro3W, wykonanie: Pro3W